Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Manisa Psikoloji ve Terapi Merkezi, psikoloji biliminin terapi yaklaşımları doğrultusunda bireylerin yaşadığı sorunlara psikolojik danışmanlık sağlamak amacıyla Psikolog Yavuz Eleman tarafından 2009 yılında Manisa’da kurulmuştur.

Merkezimizde sunulan terapi hizmetlerimiz, psikoloji biliminin etik ilkeleri çerçevesinde uygulanmaktadır. Danışanlarımızın yüksek fayda görmesi, terapi çalışmalarının tüm dünyadaki güncel gelişmeleri takip eden psikologlar tarafından uygulanması, terapideki gelişmelerin bilimsel ölçek ve testlerle takip edilerek danışmanlarımıza sunulması hedeflerimizin en önemli kısmını oluşturmaktadır.

Manisa Psikoloji ve Terapi Merkezi ekibi olarak, terapi çalışmalarımız ile bireylerin yaşadığı psikolojik sorunlardan mümkün olan en kısa zamanda çözüm sağlayarak, özel yaşamlarından, evliliklerinden, ilişkilerinden, okul ve iş hayatlarından, anne-baba olarak üstlendikleri rollerden keyif alarak yaşamlarını sürdürmelerini sağlamayı hedefliyoruz.

Merkezimizde,danışmanlık süreci, ihtiyaçlarınızı etkin bir biçimde karşılayabilmek amacıyla, ücretsiz olarak gerçekleştirilen bir öngörüşme ile başlamaktadır. Siz de Manisa Psikoloji’nin sunduğu terapi, danışmanlık, koçluk ve eğitim süreçlerinden yararlanmak istiyorsanız,yandaki formu doldurmanız yeterli.

Uzman terapistlerimizden biri, söz konusu öngörüşmeyi yapabilmek ve doğru yönlendirmeleri yapabilmek amacıyla, mesajınız bize ulaştıktan sonraki 24 saat içinde sizi telefonla arayacaktır. Özellikle aranmak istediğiniz saatleri bize belirtmenizden memnuniyet duyarız. Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için siz de merkezimize ulaşabilirsiniz…